INFORMACJE 

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Pizza Bartodzieje Bydgoszcz - zamów teraz

Masz ochotę na rzeczywiście dobrą pizzę? Sprawdź menu w pizzerii Dalmacja, która słynie z przygotowywania chrupiącej pizzy ze świetnym sosem i starannie wyselekcjonowanymi składnikami. Wierzymy, że nasza pizza posmakuje również Tobie i z wielką chęcią szybko dostarczymy Ci ją na wskazany adres na osiedlu Bartodzieje w Bydgoszczy. Nie czekaj, złóż zamówienie już teraz, a nas doświadczony kucharz korzystając ze sprawdzonego przepisu przygotuje pizzę, którą po prostu pokochasz!
pizza bonie bydgoszcz
Przygotowując naszą pizzę z dostawą na osiedle Bartodzieje dbamy o każdy detal. Od przygotowania ciasta, przez przygotowanie doskonałego sosu na bazie pomidorów i dobór najwyższej jakości składników, aż po ekspresową realizację zamówienia i dostawę pizzy pod Twój adres. Decydując się na zamówienie naszej pizzy z Bydgoszczy masz więc pewność, że zrobimy wszystko, aby spełnić Twoje oczekiwania, zamieniając Cię w stałego Klienta. Zachęcamy Cię do tego chociażby na możliwość udziału w programie lojalnościowym, dzięki któremu otrzymasz od nas gratisowy produkt.
Nie czekaj, już teraz złóż zamówienie, a w możliwie jak najkrótszym czasie dostarczymy do Ciebie pizzę, która z pewnością bardzo Ci posmakuje!