INFORMACJE 

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Jedzenie na dowóz Bydgoszcz

Jedzenie na dowóz w Bydgoszczy? Jeśli chcesz, by było pyszne i zawsze świeże to zapraszamy do składania zamówień na pyszną pizzę lub kebab, które oferuje nasz lokal - Pizza & Kebab Dalmacja. Wszystkie dania przygotowujemy według starannie opracowanej receptury. Dzięki temu cieszymy się uznaniem klientów, którzy chętnie do nas wracają, co jest dla nas najlepszym sposobem na uznanie i motywację do nieustannego rozwoju. W czasach kiedy z uwagi na pandemię wiele osób nie chce lub nie może przyjść do lokalu proponujemy jedzenie z dowozem na terenie Bydgoszczy. Zadzwoń i złóż zamówienie już teraz lub skontaktuj się poprzez naszą stronę internetową.

Jedzenie na wynos w Bydgoszczy

Oferujemy dowóz na terenie Bydgoszczy. Dania, które trafiają do naszych klientów są zawsze świeże i pyszne, a najlepszym potwierdzeniem tego są dobre opinie naszych klientów, które motywują nas do nieustannego rozwoju i podnoszenia jakości menu naszego lokalu.

Zapraszamy do naszego lokalu w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo i składania zamówień telefonicznie oraz on-line na naszej stronie internetowej.

Jedzenie na telefon Bydgoszcz

Nie da się ukryć, że pizza i kebab to obecnie dania cieszące się uznaniem wielu Polaków. Nasz lokal wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje wysokiej jakości potrawy, które trafiają w gust nawet najbardziej wymagającego klienta.

Wiemy jak ważne dla wielu osób jest jedzenie poza domem, które daje możliwość spotkania się w gronie znajomych i spędzenia czasu w miłej atmosferze. Obecnie, z uwagi na ograniczenia związane z pandemią nie jest to możliwe, ale cały czas oferujemy dostawy na wynos i możliwość składania zamówień telefonicznie oraz dzięki naszej stronie internetowej. To okazja do tego, by w zaciszu własnego domu stworzyć przyjazną przestrzeń dla bliskich i cieszyć się wspólnymi chwilami przy smacznym, rodzinnym posiłku.

Obok tradycyjnych, rodzimych dań, które cenią sobie nasi klienci wiele z nich lubi sięgać do kuchni tureckiej, włoskiej lub amerykańskiej. Takie właśnie potrawy posiadamy w naszym lokalu, a przygotowujemy je w oparciu o tradycyjne i sprawdzone przepisy. Dzięki temu każdy nasz klient może odnaleźć smak tureckiego kebabu lub pysznej, amerykańskiej pizzy, składając zamówienie w naszym lokalu.

Jedzenie na wynos - zamów online!

W menu posiadamy popularną w Polsce pizzę i kebaby, a także zdrowe i zawsze świeże sałatki, zestawy obiadowe, hamburgery i zapiekanki. Oferujemy też jedzenie dla naszych najmłodszych klientów, w tym polędwiczki z kurczaka podawane z frytkami i sosem, a także kebab i cieszące się coraz większą popularnością calzone z sosem, serem i szynką. Miłośników makaronów zapraszamy na pyszne dania takie jak: spaghetti bolońskie, zielone, białe i czerwone.

Jeśli lubisz smaki kuchni włoskie, tureckiej i amerykańskiej to zapraszamy do skorzystania z ofert naszego lokalu i składania zamówień on-line poprzez naszą stronę internetową lub telefonicznie. Zapraszamy również do lokalu - na ulicę Bielicką 24a w Bydgoszczy.

ZOBACZ MENU I ZAMÓW