INFORMACJE 

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Catering Bydgoszcz

Zastanawiasz się na zorganizowaniu spotkania w większym gronie znajomych? Planujesz spotkanie firmowe w gronie swoich pracowników lub partnerów biznesowych? A może zbliżają się urodziny Twojej pociechy?
Zapraszamy do naszego przytulnego lokalu Pizza&Kebab Dalmacja w Bydgoszczy. Z chęcią przygotujemy większą ilość ciepłej pizzy oraz dań z kebaba, które doskonale sprawdzą się w czasie planowanej przez Ciebie uroczystości.
Oferujemy usługi firmy cateringowej, dostosowane do indywidualnych wymagań każdego Klienta. Nasza oferta jest elastyczna - przy sporządzaniu menu pomagamy w doborze ilości oraz rodzaju potraw i napojów dostosowując się do wymagań i oczekiwań Klienta.
Pomożemy Państwu wybrać menu, odpowiednio dopasowane do charakteru imprezy, osób biorących udział i oczywiście wymagań budżetowych.
Zapraszamy do lokalu Pizza Dalmacja, a zaoferujemy na pewno ciekawą ofertę usług cateringowych w Bydgoszczy.
Zespół Dalmacja.

Zapytaj o catering

Restauracja Dalmacja w Bydgoszczy swoim Klientom oferuje usługi cateringowe wraz z wynajmem lokalu na różnego rodzaju uroczystości rodzinne czy firmowe. Planują Państwo spotkanie firmowe, urodziny, komunię lun chrzciny? Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług cateringowych, które stojąc na najwyższym poziomie z pewnością spełnią Wasze oczekiwania. Decydując się na zamówienie cateringu w naszej restauracji otrzymacie ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów!

669 980 297
pizzadalmacja@wp.pl